Projekty z programu Doskonała Nauka II dla UKSW

Pracownicy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie pozyskali środki na realizację trzech projektów badawczych w ramach programu Doskonała Nauka II, którego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

W ramach modułu Wsparcie monografii naukowych dr hab. Dominika Dzwonkowska, prof. uczelni (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej, Instytut Filozofii) pozyskała 69 474 zł na wydanie publikacji pt. „Etyka cnót środowiskowych”.

W module Wsparcie konferencji naukowych finansowanie uzyskały następujące inicjatywy:

• Dni medialne UKSW: fenomen gier cyfrowych – dr Mateusz Kot, Wydział Teologiczny, Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa, 29 821 zł;
  • POKÓJ FUNDAMENTEM CZŁOWIECZEŃSTWA. Teoria a praktyka edukacyjna – ks. prof. dr hab. Jarosław Michalski, Wydział Nauk Pedagogicznych, Instytut Pedagogiki 77 374 zł.

Osoby związane z UKSW pozyskały łącznie 176 669 zł.

20 lipca 2023