NPRH: Dwa granty dla UKSW

Blisko pół miliona złotych przeznaczy Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na realizację dwóch projektów badawczych, które w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki będą prowadzili naukowcy z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Poniżej szczegóły dwóch nowych grantów badawczych, które wkrótce rozpoczną się w UKSW:

• Bp Adam Lepa (1939-2022) – prekursor religijnej edukacji medialnej w Polsce, dr hab. Piotr Drzewiecki, prof. uczelni, Wydział Teologiczny, Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa, Instytut Nauk Teologicznych, 359 400,00 zł;
  • Warszawska Szkoła Apologetyczna (1956-1992). Historia – Metodologia -Wiarygodność – Dziedzictwo, ks. dr hab. Przemysław Artemiuk, Instytut Nauk Teologicznych, 116 948,00 zł.
26 stycznia 2024