Harmonogram szkoleń NCN na 2024 r.

Narodowe Centrum Nauki udostępniło harmonogram spotkań informacyjnych, które w 2024 r. zostaną przeprowadzone przez koordynatorów dyscyplin NCN. Spotkania przeznaczone są dla naukowców i doktorantów chcących składać wnioski w konkursach grantowych NCN.

W 2024 roku spotkania informacyjne zaplanowane zostały w formie modułowej. Podczas każdego webinaru omówiony zostanie jeden temat spośród następujących: oferta konkursowa, proces oceny wniosków, konstrukcja wniosku oraz proces oceny raportów końcowych. Dodatkowo odbędzie się jedno szkolenie z zakresu składania wniosków w konkursie MINIATURA oraz dwa szkolenia w języku angielskim poświęcone ofercie konkursowej.

Szczegółowe informacje o planowanych spotkaniach informacyjnych mogą znaleźć Państwo na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki.

19 stycznia 2024