Zarządzanie danymi badawczymi - bezpłatny kurs (edycja jesień 2022)

Biuro ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na jesienną edycję bezpłatnego kurs pn. "Zarządzanie danymi badawczymi". Kurs adresowany jest do wszystkich chętnych - studentów, doktorantów i pracowników UKSW - którzy zajmują się prowadzeniem badań naukowych. Kurs realizowany będzie w formie zdalnej na platformie MS Teams. Jeśli chcesz złożyć dobry wniosek do Narodowego Centrum Nauki oraz przygotować się na nową rzeczywistość badawczą, którą zapowiada Ustawa z dnia 11 sierpnia 2021 r. o otwartych danych i ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego, nie możesz przegapić tego kursu. 

Zajęcia poprowadzi mgr Jarosław Rokita - absolwent Data Steward School oraz przewodniczący Zespołu ds. Zarządzania Danymi Badawczym w UKSW. 

Uczestnicy kursu dowiedzą się m.in. co to są dane badawcze, jak przygotować plan zarządzania danymi badawczymi, jak zarządzać danymi badawczymi, co to są repozytoria danych badawczych i wiele więcej. Poniżej szczegóły zajęć.

CO?

Kurs "Zarządzanie danymi badawczymi"

GDZIE?

MS Teams, kod zajęć wpy3jk8 lub kliknij w ten link

KIEDY?

W każdy poniedziałek, środę i piątek od 7.11 do 12.12.2022 r. w godz: 15:00-16:00 (łącznie 20 godzin dydaktycznych zajęć).
 

 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach