OPUS 17 i PRELUDIUM 17 - formularze nie wcześniej niż w drugiej połowie maja

Jak informuje Narodowe Centrum Nauki elektroniczne formularze do konkursów Opus 17 i Preludium 17 dostępne będą nie wcześniej niż w drugiej połowie maja 2019 r. NCN późniejszy termin otwarcia możliwości składania wniosków tłumaczy pracami nad nowym wyglądem formularzy i ich funkcjonalnościami. Nabór wniosków w ww. konkursach trwa do 17 czerwca 2019 r.

Jak czytamy na stronie internetowej NCN:

NCN i OPI wspólnie pracują nad gruntowną przebudową systemu, której efektem będzie bardziej przyjazny użytkownikowi, nowoczesny formularz wniosku. Nowy formularz wyposażony będzie w funkcje automatycznego zliczania kosztorysu na podstawie wprowadzonych informacji o planowanych wydatkach. Trwa również dostosowanie systemu do zmian, dzięki którym możliwe będzie wykazanie przerw w karierze przedłużających okres, z którego można wykazać dorobek naukowy.

Przypominamy, że w ogłoszeniach konkursów Opus 17 i Preludium 17 znaleźć można pełną wersję wniosku, który później będzie udostępniony w systemie ZSUN OSF. W celu zapoznania się ze wzorem wniosku, trzeba kliknąć w poniższe linki:

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach