Spotkanie dla nowych pracowników i doktorantów UKSW

W imieniu Prorektora ds. nauki i współpracy międzynarodowej ks. prof. dra hab. Ryszarda Czekalskiego informujemy, że w dniu 4 października 2018 r. w Auli Jana Pawła II przy ul. Dewajtis 5 o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie z osobami, które w roku akademickim 2018/2019 zostały pracownikami lub doktorantami naszej Uczelni.

Spotkanie ma na celu powitanie nowych członków społeczności naszej Uczelni oraz przedstawienie im możliwości pozyskania środków na prowadzenie badań naukowych. Jest także odpowiedzią na wymogi, które przed nowymi pracownikami i doktorantami stawia UKSW.

Przypominamy też, że do dnia 22 października 2018 r. wnioski na badania statutowe mogą składać osoby, które rozpoczynają pracę lub studia doktoranckie na UKSW w październiku roku (2018 r.) poprzedzającego rok przyznania dotacji (2019 r.). Szczegóły naboru wniosków mogą znaleźć Państwo klikając w ten link.

Doktorantów zachęcamy zaś do udziału w zajęciach, na których mogą nauczyć się pisać poprawnie i skutecznie wnioski o granty badawcze.

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach