Impuls - III nabór wniosków

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej otworzyła nabór wniosków w ramach III edycji konkursu IMPULS. Celem konkursu jest promowanie badań aplikacyjnych oraz rozwój umiejętności z zakresu komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych. Nabór wniosków będzie trwał do 5 listopada 2014 r. Doktorantów i pracowników UKSW obowiązuje wewnętrzny termin składania wniosków do 31 października 2014 r.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody w następującej wysokości:

• I nagroda - 120 tys. zł;
  • II nagroda - 100 tys. zł;
  • III nagroda - 80 tys. zł.

Każda nagroda składa się z dwóch części –  80% nagrody stanowi część subwencyjna na realizację zaprezentowanego projektu badawczego, a 20% nagrody to indywidualne wsparcie dla laureata.

Warunkiem koniecznym do składania wniosku jest udział w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości, transferu technologii lub negocjacji, organizowanego przez FNP. Informacje o naborze na szkolenia można znaleźć pod tym adresem.

Więcej informacji o konkursie IMPULS mogą znaleźć Państwo na stronie internetowej Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.