Dyplomy dla Warszawy - nowy termin naboru

Do 19 czerwca 2020 r. trwa nowy termin naboru prac w ramach piątej edycji konkursu Dyplomy dla Warszawy. Konkurs Prezydenta m.st. Warszawy, którego organizatorem jest Muzeum Warszawy, ma na celu wspieranie zainteresowania młodych badaczy rozwojem stolicy, a także zaangażowanie ich do współtworzenia jej tożsamości. Autorom wyróżniających się prac przyznane zostają nagrody finansowe.

Do Konkursu można zgłosić prace obronione w 2019 r. na uczelni w Warszawie.

Jak informują organizatorzy:

Dla osób zainteresowanych ubieganiem się o Nagrodę, poza drogą pocztową przewidziana jest możliwość elektronicznego zgłaszania prac. Na adres: naukowa@um.warszawa.pl należy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami, a wymagane w regulaminie załączniki powinny być zapisane w formacie pdf. W przypadku zgłoszenia przesyłanego mailem, gdy ich łączna objętość przekracza 10MB, należy zapisać je w postaci linku do plików umieszczonych na dysku internetowym (tzw. chmurze). W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej zastrzega się możliwość poproszenia o dostarczenie podpisanej wersji papierowej formularza zgłoszeniowego we wskazanym terminie.

Regulamin konkurus Dyplomy dla Warszawy

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Dyplomy dla Warszawy

Szczegółowe informacje o konkursie Dyplomy dla Warszawy mogą znaleźć Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Warszawy.

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach