Badania naukowe na UKSW

Oddajemy do Państwa rąk publikację pt. "Badania naukowe na UKSW". Jej celem jest przedstawienie bogactwa i zróżnicowania prac badawczych, które prowadzone są na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jak zwraca uwagę we wstępie do publikacji ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej "Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w swoją misję wpisane ma prowadzenie badań naukowych na najwyższym poziomie. Za fundamentalną przesłankę naszej działalności uznajemy otwarty, uniwersalny i globalny charakter badań naukowych, a także wysoki standard etyczny i rzeczowy argumentacji, prowadzenia dyskusji i wzbogacania zasobu wiedzy. Bazując na tysiącletniej i ogólnoświatowej tradycji Uniwersytetów Katolickich, nasza Uczelnia odnosi coraz większe sukcesy w przyczynianiu się do rozwoju nauki. Dziś do Państwa rąk trafia publikacja, która potwierdza to i ukazuje szerokie spektrum badań naukowych prowadzonych na UKSW."

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią publikacji, którą można pobrać klikając w poniższy obrazek lub w ten link - kliknij i pobierz "Badania naukowe na UKSW".