NCN: Kolejne trzy granty dla UKSW

Informujemy, że w ramach konkursu Preludium 13, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Nauki w Krakowie, osoby związane z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie otrzymały trzy granty o łącznej wysokości 165 460 zł.

Granty otrzymały następujące osoby:

• mgr Joanna Skurzak (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) - Francuska duchowość ateistyczna - 50 560 zł
  • mgr Zbigniew Więckowski (Wydział Prawa i Administracji) - Model prawny leków biopodobnych - 56 400 zł
  • mgr Marcin Łyczak (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej) - Teorie modalności epistemicznych i ontycznych z pierwotnym pojęciem zmiany. Rozszerzenia logiki zmiany LC - 58 500 zł.

Jednocześnie przypominamy, że do 16 grudnia 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Preludium 14 i Opus 14.