Warsztaty dotyczące składania wniosków do ERC - nauki ścisłe i przyrodnicze

19 maja 2017 r. (piątek) BDN PAN organizuje warsztaty „Krok po kroku” poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Warsztaty odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz. 9:30 - 15:30. Najbliższa edycja będzie skierowana do naukowców reprezentujących nauki ścisłe i przyrodnicze (panele PE i LS).
Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z tworzeniem wniosku projektowego ERC. Podczas całodziennego spotkania przekazane zostaną informacje m.in. odnośnie oceny dorobku naukowego i CV naukowca, przygotowania dobrego abstraktu, szczegóły dotyczące ustalania kosztów badań i tworzenia budżetu, dokumentacji oficjalnej i poradnikowej, spraw etycznych i wielu innych kwestii.

Warsztaty obejmą część teoretyczną – prezentacyjną, a także szereg ćwiczeń, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce. Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane na tydzień przed warsztatami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/i9oWgOfa9Qdp0vrJ2

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach