Warsztaty dotyczące składania wniosków do ERC dla humanistów

Polska Akademia Nauk zaprasza do udziału w warsztatach, których celem jest przygotowanie naukowców - przede wszystkim z dziedziny nauk humanistycznych) do aplikowania o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC).  Zgłoszenia na warsztaty można przesyłać do 10 października 2016 r. Warsztaty odbędą się w dniach 25-26 października 2016 r.

Podczas warsztatów swoimi doświadczeniami podzielą się laureaci oraz ewaluatorzy grantów ERC. W drugiej części spotkania wybrane osoby będą mogły skonsultować swoje pomysły badawcze podczas dwugodzinnej sesji konsultacji indywidualnych z zaproszonymi ekspertami. Uzyskają również wskazówki dotyczące formalno-prawnych aspektów przygotowania projektów ERC. Drugi dzień warsztatów poświęcony zostanie zaprezentowaniu i przedyskutowaniu 10 najbardziej zaawansowanych projektów przygotowanych przez uczestników.

Więcej informacji o spotkaniu na stronie: [http://informacje.pan.pl/index.php/informacje/17-pan-poleca/1138-biuro-ds-doskonalosci-naukowej-pan-organizuje-warsztaty-dla-humanistow]

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Biurem ds. Doskonałości Naukowej PAN (doskonalosc@pan.pl). Koszt udziału w warsztatach wynosi 61,50 zł netto (kwota ta pokrywa koszt cateringu dla uczestników spotkania). Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursów organizowanych przez ERC.

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach